WhatsApp
Telefon
  • Hacıseyit Mh. Duatepe Sk. No:9 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

'' İnşaat Sonrası Temizlik ''

İnşaat sonrası temizlik Kaba Temizlik ve İnce Temizlik olmak üzere 2 'ye ayrılmaktadır. Kaba temizlik; inşaat bitiminden sonra daire içinde yer alan fiziki pisliklerin atılması, genel anlamda camlardaki bantların sökülmesi ve kabaca süprülüp silinmesi anlamına gelmektedir.

İnşaat sonrası İnce Temizlik ise ; müteahhitten sonra kaba temizlik yapılmış dairenizin oturuma hazır hale getirilmesi işlemidir. İnce temizlik sonrası dairenize direkt olarak eşyalarını koyabilirsiniz.

En çok uzmanlaştığımız alanlardan birisi olan inşaat sonrası temizliğin zorluklarını biliyor, yapılacak olan temizlik işlemlerinde gerekli olan bütün malzeme ve ekipman seçenekleri ile tecrübeli ekibimiz tarafından itinalı bir şekilde temizlik işlemi yapılmaktadır.

Yeni yapılarda inşaat sonrasında oluşan kalıntıları temizlemek oldukça zordur. İnşaat çalışmalarında oluşan toz, kir ve inşaat kalıntılarını temizlemek fazlasıyla zaman alacağı için bu durumda profesyonel olarak yardım alınması daha hızlı sonuç alınmasını sağlamaktadır.

İnşaat sonrası temizlik sırasında kullandığımız tüm temizlik kimyasalları ve ürünlerimiz TSE standartlarına uygundur. Ayrıca uygulandığı yüzey ya da kumaş üzerinde temizlik sırasında herhangi bir hasar bırakmaz

İnşaat Sonrası Temizlikte Yapılanlar:

Camların çizmeyen ince cam kazıma jiletiyle boya, harç, silikon ve etiketlerden arındırılması ve silimi

Çerçevelerin koruma etiketlerinin sökülüp silinmesi, buhar makinası yardımıyla pencere oluklarının temizliği,,

Pencere önündeki iç ve dış mermerlerin kazınıp silinmesi, peteklerin içlerinin buhar makinesi ile tozlardan arındırılması

Lavabo-wc banyolardaki fayanslardaki derz kalıntılarının öncelikle tozunun indirilmesi, sonrasında kusmasını engellemek için uygun malzemeler ile temizlik uygulamasının yapılması,

Kapı, dolap, mutfak tezgahı, tezgahın altındaki tozların alınıp temizlenmesi,

Zeminlerin makineler ve uygun kimyasallar yardımıyla tozlardan arındırılması,

Temizlikten önce lütfen:

Kaba inşaat atıklarının uzaklaştırıldığından emin olunuz,

Elektrik ve suyun açık olduğundan emin olunuz,

Nakliye, montaj işlemlerinizi temizlikle aynı güne getirmeyiniz..

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Personellerimizin tamamı sigortalı olup; sigorta yanında İSGB ( İş Sağlığı ve Güvenliği ) belgelerine sahiplerdir.

Talebinize göre haftanın her günü 09.00 - 17.00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

Gelen personellerimiz çalışma saatleri içerisinde ütü hizmeti konusunda da sizlere yardımcı olabilmektedir. Randevu için şirketimizi aradığınızda bu konu hakkında bilgi vermeniz sağlıklı olacaktır.

Eskişehir’de uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan GOLD Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Ev Temizliği, İnşaat temizliği, ,tadilat sonrası ev temizliği, koltuk yıkama ve buna benzer birçok temizlik hizmeti alanında profesyonel, kapsamlı ve etkili temizlik ürünlerine ve makinelerine gerek duyulmaktadır. Bu noktadan hareket ile profesyonel temizlik ürünleri ve makinelerini tedarik ve temin etmenin doğru bir yol olduğunun kanaatindeyiz. Diğer bir taraftan sizin kullanmayı tercih ettiğiniz temizlik ürünleri ve standartlarınız var ise bu durumu da anlayışla karşılıyoruz.

Farklı içerikteki ve kapsamdaki temizlik hizmetleri taleplerinizin ele alınması, keşif hizmeti, fiyat teklifinin sunulması, randevu oluşturulması ve yerine getirilmesi basamak basamak ele alınacak bir konudur Bu nedenle programlarımızın da yoğun olması sebebiyle minumum 2 ya da 3 gün önceden firmamızla iletişime geçip randevu oluşturmanız sağlıklı olacaktır. Programımızın sizin takviminize uygunluğu konusunda bizi

0507 450 4 444 veya 0546 943 28 54 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.