WhatsApp
Telefon
  • Hacıseyit Mh. Duatepe Sk. No:9 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Dezenfeksiyon Hizmeti

Dezenfeksiyon Hizmeti

Dezenfeksiyon nedir?

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de hızla yayılan corona virüsü (Covit-19) ve diğer insan sağlığını olumsuz etkileyen virüslerin minimum seviyeye indirilmesi işlemine dezenfeksiyon denilmektedir.

Dezenfeksiyon işlemi sağlık bakanlığı onaylı dezenfektan kimyasallar ile ULV ve spreyleme yöntemiyle yapılmaktadır. Corona virüsü için dezenfeksiyon hizmeti veren şirketimiz ile her iki şekilde de hizmet alabilirsiniz. Burada amaç ortamda bulunan mikropların minumum seviyeye indirilmesidir. Unutulmamalıdır ki virüslerden korunmanın yegane yöntemi kişisel ve bulunduğunuz ortamın hijyeninin sağlanmasıyla mümkün olabilmektedir.

Ortam dezenfeksiyonu

İçinde bulunduğumuz ortamların dezenfeksiyon işlemini ULV cihazları, Böcek ilaçlama makineleri gibi cihazlar yardımıyla dezenfektan kimyasal ortama püskürtülerek gerçekleştirilir.

Dezenfekte işleminde kullanılan kimyasallar renksiz, kokusuz, suda çözülebilen ve insan sağlığını tehdit etmeyen ürünlerdir.


Gold Temizlik Hizmetleri olarak tüm kurum ve kuruluşlara,apartmanlarai evlere,araçlara ve muhtelif tüm alanlar için dezenfeksiyon hizmeti sağlamaktayız. Kullandığımız ürünlerin ve işlemleri yapan personellerimizin tüm biyosidal belgeleri, sağlık bakanlığı ruhsatları mevcuttur. Talep edilmesi halinde tarafınıza verilmektedir.

Ev dezenfeksiyonu nasıl sağlanır?

En çok rahat ettiğimiz ve kendimizi güvende hissettiğimiz ortamların başında hiç şüphesiz ki evimiz gelmektedir. Ev temizliği konusunda her aile kendine has hijyen yöntemleri geliştirmiştir. Mevcut hayat şartları nedeniyle ailenin tüm bireyleri çalışmakta kendi yaşam alanlarına yeteri özeni gösteremeyebilmektedirler. Virüs salgını sebebiyle uzunca bir süre evde zaman geçireceğimiz aşikardır. Özellikle belirli yaş üstü Anne ve Babalarımızın sağlığı için ortamda bulunan mikropların dezenfeksiyonu için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Evinizin temizliği ve dezenfeksiyonu konusunda sizlere destek olabiliriz.

Ofis dezenfeksiyonu?

Corona virüsü sebebiyle toplu halde çalıştığımız işyerimizde düzenli temizlik ve dezenfeksiyon hizmeti mikroplara karşı daha güvenli bir ortam yaratmamız gerekmektedir.
Uzun yıllardır birçok şirkete temizlik ve dezenfeksiyon hizmeti veren şirketimiz işinde uzman kadrosuyla belirli periyotlarla ve düzenli hizmet sağlamaktadır.

Fabrika dezenfeksiyonu

Özellikle gıda fabrikaları ve toplu olarak çalışılan üretim fabrikaları çalışanların bulundukları ortamların hijyenini sağlamak zorundadırlar.
Üretim sahası ve ortak kullanım alanlarının temizlik ve dezenfeksiyonu konusunda hizmet vermekteyiz.

Şantiye alanları dezenfeksiyonu

Şantiyelerde işçi yatakhaneleri, tuvaletler, yemekhaneler çalışma ortamları sürekli kontrol altında tutlması gereken alanların başında gelmektedir. Bu nedenle bu alanların temizliği hijyeni ve dezenfekte işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir

Okulların/ Yurtların Dezenfeksiyonu

En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın sağlıkları herşeyden önemlidir. Bu bilinçle okullarımızın ortak alanları ve sınıflarımızdaki her detaya temas ederek hijyen ve dezenfeksiyon işlemini gerçekleştiriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Personellerimizin tamamı sigortalı olup; sigorta yanında İSGB ( İş Sağlığı ve Güvenliği ) belgelerine sahiplerdir.

Talebinize göre haftanın her günü 09.00 - 17.00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

Gelen personellerimiz çalışma saatleri içerisinde ütü hizmeti konusunda da sizlere yardımcı olabilmektedir. Randevu için şirketimizi aradığınızda bu konu hakkında bilgi vermeniz sağlıklı olacaktır.

Eskişehir’de uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan GOLD Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Ev Temizliği, İnşaat temizliği, ,tadilat sonrası ev temizliği, koltuk yıkama ve buna benzer birçok temizlik hizmeti alanında profesyonel, kapsamlı ve etkili temizlik ürünlerine ve makinelerine gerek duyulmaktadır. Bu noktadan hareket ile profesyonel temizlik ürünleri ve makinelerini tedarik ve temin etmenin doğru bir yol olduğunun kanaatindeyiz. Diğer bir taraftan sizin kullanmayı tercih ettiğiniz temizlik ürünleri ve standartlarınız var ise bu durumu da anlayışla karşılıyoruz.

Farklı içerikteki ve kapsamdaki temizlik hizmetleri taleplerinizin ele alınması, keşif hizmeti, fiyat teklifinin sunulması, randevu oluşturulması ve yerine getirilmesi basamak basamak ele alınacak bir konudur Bu nedenle programlarımızın da yoğun olması sebebiyle minumum 2 ya da 3 gün önceden firmamızla iletişime geçip randevu oluşturmanız sağlıklı olacaktır. Programımızın sizin takviminize uygunluğu konusunda bizi

0507 450 4 444 veya 0546 943 28 54 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.