WhatsApp
Telefon
  • Hacıseyit Mh. Duatepe Sk. No:9 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Buharlı Koltuk ve Yatak Yıkama

Buharlı Koltuk ve Yatak Yıkama

'' Buharlı Koltuk Yıkama ''

Genel olarak yapılan bir hata kirlenen koltukları bezle silip temizlemeye çalışmaktır. Bezle silerek temizlenmeye çalışılan koltuk her ne kadar ilk başta temiz gibi görünsede aslında tek yapılan kiri koltuğun içine hapsetmektir. Dolayısıyla aynı kir tekrar ortaya çıkabilmekle birlikte hijyen konusunda da hiçbir faydası bulunmamaktadır.

Gold Temizlik Hizmetleri olarak koltuklarınızı son teknoloji koltuk yıkama makineleri ve kumaşa hiçbir şekilde zarar vermeyen ama aynı zamanda yüksek etkili hijyen sağlayıcılar ve leke çıkarıcılarımız ile yerinde yıkıyoruz. Kullandığımız koltuk yıkama makineleri temiz suyu tazyikle püskürtüp aynı anda kuvvetli vakumla çekerek kumaş ve süngerdeki kiri sökerek alır. Yıkama işlemi öncesinde uyguladığımız Buhar uygulaması ile koltuklarınızda bulunan bakteri, virüs ve çeşitli akarlardan da koltuklarınız arındırılmış olur.

'' Buharlı Yatak Yıkama ''

Yatakların öyle bir özelliği vardır ki özellikle temizlenmediği zamanlara tam bir bakteri yuvasına dönüşerek insan sağlığını tehdit edebilmektedir.. Genellikle karanlık odalarda kaldığı için bakterilerin en büyük barınma yerleri olabilmektedir. Bakteriler burada rahatla barınabilmekte ve istedikleri gibi çoğalabilmektedirler. Bu bakteriler temizlenmediği zaman yataklarımız tam bir sağlıksız ortama dönüşmektedir. Bu nedenle yataklarınızı son teknoloji koltuk yıkama makinelerimiz  ve kumaşa hiçbir şekilde zarar vermeyen ama aynı zamanda yüksek etkili hijyen sağlayıcılar ve leke çıkarıcılarımız ile yerinde yıkıyoruz. Sağlık için yataklar düzenli olarak her 3 ayda bir yıkanmalı ya da temizlenmelidir. Bu sayede hem yataklar uzun ömürlü olacak hem de bizler daha sağlıklı olacağız.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Personellerimizin tamamı sigortalı olup; sigorta yanında İSGB ( İş Sağlığı ve Güvenliği ) belgelerine sahiplerdir.

Talebinize göre haftanın her günü 09.00 - 17.00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

Gelen personellerimiz çalışma saatleri içerisinde ütü hizmeti konusunda da sizlere yardımcı olabilmektedir. Randevu için şirketimizi aradığınızda bu konu hakkında bilgi vermeniz sağlıklı olacaktır.

Eskişehir’de uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan GOLD Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Ev Temizliği, İnşaat temizliği, ,tadilat sonrası ev temizliği, koltuk yıkama ve buna benzer birçok temizlik hizmeti alanında profesyonel, kapsamlı ve etkili temizlik ürünlerine ve makinelerine gerek duyulmaktadır. Bu noktadan hareket ile profesyonel temizlik ürünleri ve makinelerini tedarik ve temin etmenin doğru bir yol olduğunun kanaatindeyiz. Diğer bir taraftan sizin kullanmayı tercih ettiğiniz temizlik ürünleri ve standartlarınız var ise bu durumu da anlayışla karşılıyoruz.

Farklı içerikteki ve kapsamdaki temizlik hizmetleri taleplerinizin ele alınması, keşif hizmeti, fiyat teklifinin sunulması, randevu oluşturulması ve yerine getirilmesi basamak basamak ele alınacak bir konudur Bu nedenle programlarımızın da yoğun olması sebebiyle minumum 2 ya da 3 gün önceden firmamızla iletişime geçip randevu oluşturmanız sağlıklı olacaktır. Programımızın sizin takviminize uygunluğu konusunda bizi

0507 450 4 444 veya 0546 943 28 54 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.