WhatsApp
Telefon
 • Hacıseyit Mh. Duatepe Sk. No:9 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Buharlı Ev Temizliği

Buharlı Ev Temizliği

'' BUHARLI EV TEMİZLİĞİ ''

Buharlı temizlik anlayışını şehrimize getiren ve bu alanda birçok işe imza atan firmamız, faaliyetlerini '' Müşterilerimize daha iyi nasıl hizmet verebiliriz'' politikasıyla devam ettirmektedir. Bu bağlamda her geçen gün makine-ekipman-teçhizat'larına yenilerini ekleyerek, hizmet veren personellerimize iş kolu ile ilgili uzmanlık eğitimlerini vererek firmamızı daha ileriye taşıma gayretimiz devam etmektedir.

Peki yapmış olduğumuz buharlı temizlik nedir ve ne gibi faydaları vardır.?

 

Kimyasal kullanmadan derinlemesine temizlik

Buharlı temizlik, yüksek sıcaklıktaki buharın püskürtülmesi ile yapılır.
Temizlik esnasında buhar; kir ve yüzey arasındaki mikroskobik boşluklara temas eder ve böylelikle en zorlu kirleri bile temizler.
Evinizi buharla temizlerken deterjana ihtiyaç duymazsınız; çünkü deterjanın bile çıkaramayacağı kirler yüksek sıcaklıkta püskürtülen buhar ile temizlenebilir. Buhar özellikle alerji hastaları ve küçük çocukların yaşadığı evler için ideal ve hijyenik temizlik metodudur.

Buhar, tüm bakterilerin %99.99' unu öldürür

Yüzeyler, çıplak gözle pürüzsüz ve temiz görünseler bile, mikroskop altında incelendiğinde insan vücuduna zararlı milyonlarca bakterilerin varlığı görülür. ATCC laboratuvarlarında yapılan test sonuçlarında göre, kullanmış olduğumuz buhar makinelerinin yüksek ısıdaki buhar basıncının alerjen ve mikropların %99.99'unu öldürdüğü kanıtlanmıştır.

Aynı zamanda gündemimizde olan Koronavirüs ve her türlü bakteriye karşı etkilidir.

Buharlı temizlik; taş, fayans, PVC kaplama gibi tüm sert yüzeylere derinlemesine nüfuz ederek mükemmel bir hijyen sağlar. Bakterilerin %99.99'unu öldürmesi bakımında bir moptan çok daha etkili ve güvenlidir.

Ev temizliğiniz için dairenizin m2 si ve talep edeceğiniz işlemlere göre size yönlendireceğimiz personel sayısı da değişmektedir. Bir daireye 1-2-3 ve daha fazla personel gönderilebilmektedir. Tüm malzemeleri yanında olacak şekilde gelen ekibimiz, Çelik Parlatıcı, Parke Temizleyici, Cam Temizleyici, Yağ Sökücü, Genel Temizlik Maddesi, Yüzey Temizleyici, Kireç Sökücü, Ultra Çamaşır Suyu, Banyo-Wc Temizleyici, Krem Temizleyici olmak üzere evinize, malzemelerinize ve eşyalarınıza  uygun farklı kimyasallar kullanmaktadır.

Detaylı Ev Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Odaların Temizliği

 • Camlarınızın çerçeveler, pervaz, mermeler dahilinde iç-dış temizliği,
 • Lamba, priz, tablo, rafların temizliği,
 • Uygun malzemeler ile mobiya ve elektronik eşyaların temizliği,
 • Oda içinde bulunan tüm mobilyaların çekilerek arkalarının ve rutin temizlikte erişilmesi zor yerlerin detaylı temizliği,
 • Halıların ve koltukların süpürülmesi,
 • Bütün kapıların detaylı silinmesi,
 • Parkelerdeki tozların süpürgeyle çekilmesi ve silinmesi,
 • Talep edilirse duvarlarınızın önce buharlanması ve arkasından uygun kimyasal ile silinmesi
 • Talep edilirse dolap içlerinin detaylı temizliği,

Mutfak Temizliği

 • Islak zeminlerin (fayans, seramik, mermer vs.) süprülüp, silinmesi,
 • Derzlerin kimyasal veya buharla temizlenmesi,
 • Dolapların dışı, üstü ve kapaklarının detaylı temziliği,
 • Aspiratör, fırın ve civardaki yağların yağ çözücü sıkıldıktan sonra buharla temizlenmesi
 • Çekilebilir tüm beyaz eşyaların detaylı temizliği ve bu beyaz eşyaların öne çekilerek arkalarının ve erişilmesi zor yerlerin detaylı temizliği,

Lavabo, Banyo ve Tuvalet Temizliği

 • Banyo dolapları detaylı temizliği
 • Tuvalet, küvet, duşakabin, batarya veya jakuzi yıkanması ve parlatılması
 • Banyo ve tuvaletlerin asidik ürünlerle bakterilerden arındırılması
 • Fayanslarda duvarların yıkanması ve bezle silimi yapılmaktadır.

 

Balkon ve Teras Temizliği

 • Bahçe mobilyalarının temizliği,
 • Cam balkon temizliği,
 • Teras ve balkonların yıkanması

 

'' Buharlı Duvar Temizliği''

 

Duvar silimi; her tür ev, villa, köşk, ofis, büro, şirket, fabrika, okul, dershane duvar temizlikleri, buhar yardımıyla usulüne uygun mop ve aparatları ile temizlenmekte, duvarlar tüm kirlerinden arındırılmaktadır. Uyguladığımız buhar işlemi ile kirleriniz silme işlemi öncesinde yumuşatılmakta, böylece daha rahat ve derinlemsine bir temizlik yapılmaktadır. Aynı zamanda Buhar uygulaması ile hijyen sağlanması da hedeflenmektedir.

 • Çoğu zaman uzun yıllar boyunca kirlenmiş duvar yüzeylerin temizlenmesi
 • Yangın sonu kurum ve is olmuş duvar yüzeylerin silimi
 • İnşaat yada tadilat sonu oluşan tozlu duvar temizlikleri

 

Duvar Temizliği konusunda da tecrübe sahibi olan firmamız 4 faktör kullanmaktadır.

 • Mekanik
 • Isı
 • Kimyasal
 • Zaman

 

Uygun kimyasal ile püskürtme yapılan yada yüzeylerin durumuna göre silinen duvarlarda bazen bir kaç defa silim yapılması gerekebilir. Bu nedenle Gold Temizlik Hizmetleri olarak özellikle saten boya gibi silinebilir yüzeylerde yılda bir duvar temizliği öneriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Personellerimizin tamamı sigortalı olup; sigorta yanında İSGB ( İş Sağlığı ve Güvenliği ) belgelerine sahiplerdir.

Talebinize göre haftanın her günü 09.00 - 17.00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

Gelen personellerimiz çalışma saatleri içerisinde ütü hizmeti konusunda da sizlere yardımcı olabilmektedir. Randevu için şirketimizi aradığınızda bu konu hakkında bilgi vermeniz sağlıklı olacaktır.

Eskişehir’de uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan GOLD Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Ev Temizliği, İnşaat temizliği, ,tadilat sonrası ev temizliği, koltuk yıkama ve buna benzer birçok temizlik hizmeti alanında profesyonel, kapsamlı ve etkili temizlik ürünlerine ve makinelerine gerek duyulmaktadır. Bu noktadan hareket ile profesyonel temizlik ürünleri ve makinelerini tedarik ve temin etmenin doğru bir yol olduğunun kanaatindeyiz. Diğer bir taraftan sizin kullanmayı tercih ettiğiniz temizlik ürünleri ve standartlarınız var ise bu durumu da anlayışla karşılıyoruz.

Farklı içerikteki ve kapsamdaki temizlik hizmetleri taleplerinizin ele alınması, keşif hizmeti, fiyat teklifinin sunulması, randevu oluşturulması ve yerine getirilmesi basamak basamak ele alınacak bir konudur Bu nedenle programlarımızın da yoğun olması sebebiyle minumum 2 ya da 3 gün önceden firmamızla iletişime geçip randevu oluşturmanız sağlıklı olacaktır. Programımızın sizin takviminize uygunluğu konusunda bizi

0507 450 4 444 veya 0546 943 28 54 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.