WhatsApp
Telefon
 • Hacıseyit Mh. Duatepe Sk. No:9 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Apartman / Merdiven Temizliği

Apartman / Merdiven Temizliği

''APARTMAN / MERDİVEN TEMİZLİĞİ ''

Hergün mutlaka giriş-çıkış yaptığımız, aktif olarak kullandığımız apartmanlarımızın temizlik ve hijyeni hem kendimiz hem de ailelerimiz için yüksek derecede öneme sahiptir. Bunun bilince olan firmamız apartman / merdiven temizliklerini ciddiye alıp, basite indirgemeyip gündemimizde olan koronavirüs ve diğer tüm bakterilere karşı  aynı hassasiyetle hizmet vermekteyiz.

Peki apartman/merdiven temizliklerinde neler yapılmaktadır, nelere dikkat edilmektedir;

1-Apartmandaki merdivenler talebinize göre ayda bir-iki-üç-dört ve daha fazla olacak şekilde istediğiniz periyotlar halinde temizlenmekte;  hizmet sözleşme süresi boyunca devam ettirilmektedir.

2-Temizlik hizmeti bina içerisindeki merdivenlerde bulunan ortak kullanımdaki her şeyi kapsayacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Yapılan işlemler şöyle sıralanabilir;

 • Merdivenlerin süprülüp silinmesi,
 • Merdiven korkuluklarının ( trabzanların) temizliği,
 • Posta kutularının temizliği,
 • Doğalgaz sayaç ve borularının temizliği,
 • Yangın tüplerinin temizliği,
 • Her kat asansör kapısı iç-dış temizliği, gerektiği hallerde asansör kapılarının INOX parlatıcı ile temizlenmesi,
 • Dış kapı temizliği ve kapı önlerinin süprülmesi,
 • Garaj kapılarının yıkanması veya silinmesi.
 • Kapıya yapıştırılan reklam amaçlı etiketler çizmeyen jiletle kazınmaktadır.

 

3-Temizlik için gerekli personel ve temizlik malzemeleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.

4-İşveren işin istenildiği gibi yapılıp yapılmadığını kontrol etmekte, aksaklıklar hakkında şirket yetkilisi ile görüşebilmektedir.

5-Şirketimiz tarafından hizmet titizlikle gerçekleştirilmekte, çalışan personelin her türlü özlük hakları (sigorta, yemek ,servis vs.) firmamıza ait olmaktadır.

 

Merdiven Temizliğinde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

 • Suyu emen havlu paspas ve temizlik kova takımı kullanılmaktadır.
 • Çöp suyu kalıntıları için çamaşır suyu ve yüzey temizleyici kullanılmaktadır. Mermelere zarar verecek hiçbir kimyasal kullanılmamaktadır.
 • Kullanılan bezlerin tamamı mikrofiberdir, sanayi tip sarı bez kullanılmamaktadır.
 • Temizlik bittikten sonra isteğe göre parfüm kullanılmaktadır.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Personellerimizin tamamı sigortalı olup; sigorta yanında İSGB ( İş Sağlığı ve Güvenliği ) belgelerine sahiplerdir.

Talebinize göre haftanın her günü 09.00 - 17.00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

Gelen personellerimiz çalışma saatleri içerisinde ütü hizmeti konusunda da sizlere yardımcı olabilmektedir. Randevu için şirketimizi aradığınızda bu konu hakkında bilgi vermeniz sağlıklı olacaktır.

Eskişehir’de uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan GOLD Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Ev Temizliği, İnşaat temizliği, ,tadilat sonrası ev temizliği, koltuk yıkama ve buna benzer birçok temizlik hizmeti alanında profesyonel, kapsamlı ve etkili temizlik ürünlerine ve makinelerine gerek duyulmaktadır. Bu noktadan hareket ile profesyonel temizlik ürünleri ve makinelerini tedarik ve temin etmenin doğru bir yol olduğunun kanaatindeyiz. Diğer bir taraftan sizin kullanmayı tercih ettiğiniz temizlik ürünleri ve standartlarınız var ise bu durumu da anlayışla karşılıyoruz.

Farklı içerikteki ve kapsamdaki temizlik hizmetleri taleplerinizin ele alınması, keşif hizmeti, fiyat teklifinin sunulması, randevu oluşturulması ve yerine getirilmesi basamak basamak ele alınacak bir konudur Bu nedenle programlarımızın da yoğun olması sebebiyle minumum 2 ya da 3 gün önceden firmamızla iletişime geçip randevu oluşturmanız sağlıklı olacaktır. Programımızın sizin takviminize uygunluğu konusunda bizi

0507 450 4 444 veya 0546 943 28 54 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.