WhatsApp
Telefon
 • Hacıseyit Mh. Duatepe Sk. No:9 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Odunpazarı Temizlik Şirketi

Odunpazarı Temizlik Şirketi

Odunpazarı Temizlik

(Odunpazarı) Temizlik şirketi Gold Temizlik, haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir. Odunpazarı bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için Odunpazarı temizlik firması Gold Temizliği arayabilir, en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Gold Temizlik Odunpazarı Temizlik şirketi, Odunpazarı Temizlik firması: Odunpazarı Temizlik Şirketleri

Gold Temizlik şirketi Odunpazarı Odunpazarı şubesiyle Odunpazarı Avrupa Yakasında hizmet vermektedir. Odunpazarı bölgelerine her gün ev, ofis ve büro temizliği hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca talep edildiği takdirde fabrika temizliği şirketi olarak bize ulaşabilirsiniz.

(Odunpazarı) Temizlik firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve refanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Odunpazarı temizlik firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren Gold Temizliği seçebilirsiniz.

Odunpazarı ev temizliği                                                                                                          

Temizlik şirketi (Odunpazarı) Ev temizliği hizmeti gerçekleştirirken, evinizin boş ev veya dolu ev olması bizim için önemlidir. Boş ev temizliği hizmeti daha hızlı ve kolay gerçekleşmektedir. Fakat Odunpazarı inşaat sonrası ev temizliği hizmetinde zeminlerde, camlarda ve duvarlardaki inşaat kalıntıları temizlik süresini uzatmaktadır. Odunpazarı ev temizliği şirketleri– Gold temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması.Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği.Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi.Parke, marley, mermer, sebakirkoyk, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi.Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Odunpazarı ev temizliği firmaları – Gold temizlik olarak ev temizliği hizmetinde gerekli personeli sağlamaktayız. Ev temizliği firması Odunpazarı Gold Temizlik’e ulaşmak için arayabilirsiniz. Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Öncelikle ev temizliği, ofis temizliği ve villa temizliği hizmeti alacağınız temizlik şirketinin – firmasının güvenilirliğinden emin olmalısınız. Odunpazarı temizlik şirketlerinde – firmalarında çalışan temizlik personellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü evinizde veya ofisinizde olabilecek sorunların çözümü ancak güvenilir ev, ofis ve villa temizlik şirketleri firmaları tarafından gerçekleşir. Sigortalı, tecrübeli ve adli sicili kontrol edilmiş personellere ev temizliği Odunpazarı şirketleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz: Gold Temizlik Odunpazarı fabrika temizliği şirketi firması, fabrika temizliği şirketi firması Odunpazarı, Odunpazarı zemin temizleme şirketi firması, zemin temizleme Odunpazarı şirketi firması, Odunpazarı inşaat temizliği şirketi firması, inşaat temizliği Odunpazarı şirketi firması, Odunpazarı temizlik şirketi, temizlik şirketi Odunpazarı, Odunpazarı temizlik firması, temizlik firması Odunpazarı, Odunpazarızemin temizliği şirketi firması, zemin temizliği şirketi firması Odunpazarı, Odunpazarı banka temizliği şirketi firması, banka temizliği şirketi firması Odunpazarı, Odunpazarı inşaat sonrası temizlik şirketi firması, inşaat sonrası temizlik şirketi firması Odunpazarı, Odunpazarı dış cephe temizliği şirketi firması, dış cephe temizliği şirketi firması Odunpazarı, ev temizlik firması Odunpazarı ev temizlik firması, ev temizlik şirketi Odunpazarı ev temizlik şirketi,

Odunpazarı Temizlik şirketleri, Odunpazarı Temizlik şirketi, Odunpazarı Temizlik firmaları, Odunpazarı Temizlik firması,

Odunpazarı Ev ve Ofis Temizliği Hizmetimiz

Odunpazarı temizlik şirketleri içerisinden Gold Temizliği tercih etmeniz için hizmet kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Temizlik şirketimiz Gold Temizlik olarak gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerimizin daha kaliteli hizmet almasını sağlıyoruz. Bugün modern temizlik teknolojisinde geliştirilen buharlı temizlik sistemini isteyen müşterilerimize sunuyoruz. Ayrıca yurtdışından özel olarak getirdiğimiz Alman kimya firmalarının ürettiği temizlik maddelerini sizlerin hizmetine sunmaktayız. Odunpazarı ev temizliği şirketleri arasından bizi seçmeniz için birçok sebep var! Bunların başlıcası; tecrübeli personel, kaliteli kimyasal maddeler ve en son teknoloji temizlik cihazları.

Odunpazarı Ev temizliği, Odunpazarı Ofis temizliği, Odunpazarı Cam silimi, Odunpazarı Dış cephe temizliği, Odunpazarı Bina temizliği, Odunpazarı İnşaat temizliği, Odunpazarı Tadilat sonrası temizlik, Odunpazarı Taşınma sonrası veya taşınma öncesi temizlik, Odunpazarı Dıştan cam temizlikleri, Odunpazarı Zemin yıkama, Odunpazarı Cila uygulama, Odunpazarı Plaza tarzı binaların temizlenmesi, Odunpazarı Fabrikaların temizlikleri, Odunpazarı Fuar temizliği, Odunpazarı Stand temizlik, Odunpazarı Bina cam silme, Odunpazarı Günlük temizlik, haftalık temizlik, aylık temizlik, Odunpazarı Temizlik elemanı temini, Odunpazarı Apartman temizlik,

Odunpazarı Ev Temizliği                                                                                                                                                        

Temizlik firmaları (Odunpazarı) Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Öncelikle ev temizliği, ofis temizliği ve villa temizliği hizmeti alacağınız temizlik şirketinin – firmasının güvenilirliğinden emin olmalısınız. Temizlik şirketlerinde – firmalarında çalışan temizlik personellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü evinizde veya ofisinizde olabilecek sorunların çözümü ancak güvenilir ev, ofis ve villa temizlik şirketleri firmaları tarafından gerçekleşir. Sigortalı, tecrübeli ve adli sicili kontrol edilmiş personellere ev temizliği şirketleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Temizlik firması (Odunpazarı) Gold temizlik, ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. Ev temizliği firmaları – Gold temizlik. Gold temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Temizlik şirketlerinden biri olan Gold Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için temizlik firmaları arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Odunpazarı Odunpazarı temizlik işleri firması Gold Temizlik, Odunpazarı temizlik şirketleri içerisinde kaliteli hizmetiyle her geçen gün yeni müşterileriyle büyümeye devam etmektedir. Amacımız müşterilerimizin taleplerini en başarılı şekilde ve en uygun fiyata gerçekleştirmektir.

Odunpazarı’de temizlik şirketi firması Gold Temizlik olarak verdiğimiz hizmetler; Dış Cephe, Ev, Büro – Ofis, Mağaza – Dükkan, Banka, Fabrika, Site, Merdiven, Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Ofisi, Dershane, Hastahane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği şirketleri ve firmaları arasında bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Odunpazarı Gold Temizlik olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

 • Odunpazarı Temizlik Dış Cephe Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Ev Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Büro – Ofis Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Mağaza – Dükkan Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Banka Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Fabrika Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Site Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Merdiven Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Zemin Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Okul Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Otel Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Mutfak Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Villa Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Petrol Ofisi Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Dershane Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Hastahane Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik İnşaat Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik İnşaat Sonrası Temizlik
 • Odunpazarı Temizlik Tadilat Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Tadilat Sonrası Temizlik
 • Odunpazarı Temizlik Boş Ev Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Eşyalı Ev Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Endüstriyel Temizlik
 • Odunpazarı Temizlik İş Merkezi Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik İş Hanı Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Öğrenci Yurdu Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Depo Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Petrol İstasyonu Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Plaza Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Yangın Sonrası Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Su Baskını Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Çatı Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Bodrum Temizliği
 • Odunpazarı Temizlik Cam Temizliği

Odunpazarı Ofis Temizliği

Temizlik firmaları (Odunpazarı) Odunpazarı’da birçok şirketin yönetim merkezi bulunmaktadır. Ofis ve büroların yoğunlukla bulunduğu ilçemizde Gold Temizlik profesyonel temizlik hizmeti sunarak iş insanlarının temiz alanlarda çalışmasını sağlamaktadır. Özellikle periyodik olarak sunduğumuz temizlik hizmeti ile müşterilerimiz devamlı personel çalıştırmaktan daha çok kar etmektedir. Çünkü 70 mt2′ye kadar olan ofislerde temizlik hizmeti hafta 3 gün olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetimiz karşılığında aldığımız ücret yaklaşık bir personelin yarım maaşından azdır. Böylece devamlı personel çalıştırmaktan daha ekonomik bir sonuç almaktayız. Ofis temizliği şirketleri arasında bizi farklı yapan müşterilerimize sunduğumuz hizmetin dışında ayrıca ekonomik olarak da avantaj sağlamamızdır. Odunpazarı ofis temizliği firmaları arasında Gold Temizliği tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Sizde bu hizmetten yararlanmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

(Odunpazarı) temizlik firması Odunpazarıde temizlik şirketi ve firması Gold temizlik. Odunpazarı ofis temizliğinde Gold Temizlik olarak personel temini sağlamaktayız. Ofis temizliği firması arıyorsanız tecrübelerimizle ve referanslarımızla Gold Temizlik olarak bizi güvenle arayabilirsiniz. Memnuniyetiniz için gereken tüm özen gösterilmektedir. Odunpazarı ofis temizliği  şirketleri arasında Gold Temizlik her zaman talep görmüştür. Özel bir önem verdiğimiz Odunpazarı ofis temizliğinde haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Tüm Odunpazarı ofis temizliği ile ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Odunpazarı Villa Temizliği

(Odunpazarı) temizlik firmaları Villa temizliğinde önceliğimiz değerli eşyalarınızın temizliğinde gösterdiğimiz titizliktir. Odunpazarı villa temizliğinde 2 vey 3 personel görevlendirmekteyiz. Uzman personellerimiz ve hizmet yöntemlerimizle ilgili bizi arayabilirsiniz. Villa temizliği için lütfen 2 gün öncesinden bizleri arayınız. Dublex ve triplex ev temizliği için özel fiyatlar uygulamaktayız. Bahçe düzenlemesi ve havuz temizliği için bizimle irtibata geçiniz.

Odunpazarı Merdiven Temizliği 

Gold Temizlik olarak binalara temizlik hizmeti veriyoruz. Haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bayan çalışanlarımız ile bina içi merdiven temizliği hizmeti sunuyoruz.

Odunpazarı Cephe Temizliği

(Odunpazarı) temizlik şirketleri Dış Cephe Temizliği, yapan Temizlik Şirketleri, arasında şirketimiz liderliğini korumaktadır. Çok katlı giydirme Cephe binaların Dış cephe Temizlik, işleri uzman personel ve vinç, platform,  sepet yardımı olmadan Temizliğinin yapılabilmesi mümkün değildir. Bina sahipleri açısından hem zor hem tehlikeli olabilir. Bir yandan binanıza uygun vinç kiralama şirketi ile anlaş maya  çalışırken bir yan dan da cephenizi temizleyecek elaman bulmak zorun da  kalabilirsiniz. Tüm bunları yaparken yüksekte çalışacak insan açısından almanız gereken riskler vardır.

Odunpazarı Dış Cephe Temizliği

Temizlik firmaları (Odunpazarı) Odunpazarı Avrupa Yakası bölgesinde dış cephe temizlik hizmeti vermekteyiz. Özellikle iş hanlarının veya iş merkezlerinin dış cephe temizliği için uygun sepetli vinçler kullanılır. Dış cephe temizliği Odunpazarı için en uygun fiyat teklifi için lütfen bizi arayınız. Odunpazarı bölgesindeki iş merkezlerinin ve fabrikaların dış cephe temizliği itinayla yapılır. Dış cephe cam temizliği veya ser yüzey temizliği için uygun vinçler kullanılır. Ayrıca kullandığımız kimyasal koruyucular ile 4-6 ay arsında kir tutmaz. Kullandığımız ekipmanlarla ilgili dış cephe temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Odunpazarı Dış Cephe Cam Temizliği

Temizlik firması (Odunpazarı) Dış Cephe Cam Temizliği, çok katlı binalarda mutlak surette dışarıdan temizliğinin yapılması gerekmektedir, bu işlerin yapılabilmesi artık bir sektör haline gelmiş ve  yeni yapılan modern binaların Cam temizlikleri, en kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Gold Temizlik her alanda olduğu gibi bu alan dada gelişmeleri yakından takip etmekte ve sizlere bu doğrultu da hizmet verme mücadelesindedir. Teklif için gelecek olan ekibimiz size detaylı bilgi sunarak anlaşma sağlanması halinde bu hizmeti  vereceklerdir

Odunpazarı Dış Cephe Cam Silimi

Temizlik firmaları (Odunpazarı) Dış Cephe Cam Silimi, hizmetimiz mevcuttur, ev, daire, villa, plaza ve giydirme kaplı yüksek binaların dışdan cam silimi hizmeti sağlamaktayız. Fakat dış cephe lerde olduğu gibi iç mekânlarda cam silimi ve cam silme temizleme hizmetimiz mevcuttur. Kullanım alanları ve hava çevre kirliliklerine göre zaman zaman temizlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle dış cephe cam silimi alanında faaliyet verdiğimizden dolayı siz müşterilerimizin  ihtiyaç duyması halinde  sizlere de bu hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız. İhtiyaç duyduğunuz dış cephe temizliği Dilovası için Gold Temizlik 7/24 arayabilirsiniz.

Odunpazarı Banka Temizliği

Odunpazarı’da mesai saatleri içinde veya mesai saatleri dışında gerçekleştirdiğimiz bir temizlik hizmetidir. Ayrıca gün içerisinde mutfak personeli temini de gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Odunpazarı Öğrenci Yurdu Temizliği

Odunpazarı’a en önemli katkılarından biri öğrenci yurtlarıdır. Temiz ve hijyenik öğrenci yurtları her zaman daha fazla talep görmektedir. Profesyonel temizlik için bilgi alabilirsiniz.

Odunpazarı Fabrika Temizliği

Temizlik şirketleri (Odunpazarı) Günün her saatinde gerçekleştirebildiğimiz bir hizmettir. Örneğin gündüz faaliyet gösteren işletmelerde mesai bitiminden sonra temizlik yapılmasını ister misiniz? Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız. Sanayi bölgesinde, gelişen organize sanayi bölgelerinde yeni yapılan ve yapımı devam eden fabrikaların temizlik hizmeti için Gold Temizlik’i tercih edebilirsiniz. Çünkü Gold temizlik Odunpazarı bölgesinde 40.000 mt2 alanın inşaat sonrası temizliğini gerçekleştirmiştir. Fabrika temizliği şirketleri Odunpazarı’da bizi ayrıcalıklı yapan tecrübelerimizdir. Özellikle inşaat sonrası zemin temizliği hizmetinde istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Odunpazarı Avrupa Yakası fabrika temizliği ve organize sanayi bölgelerinde fabrika temizliği hizmeti vermekteyiz. Talep ettiğiniz fabrika temizliği hizmeti için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Uzman personelimiz size fiyat teklifi vermeden ilk uygulama gerçekleştirerek tüm alanda yapılacak temizlik sonrasını görebilirsiniz.

Odunpazarı İş hanı temizliği 

Gold Temizlik olarak iş hanlarına özel temizlik hizmeti veriyoruz. Haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bay / bayan çalışanlarımız ile iş hanı temizliği hizmeti sunuyoruz.

Odunpazarı İş Merkezi Temizliği

Yoğunluğun çok oldu, müşterilerin devamlı giriş – çıkış yaptığı iş merkezlerinde en çok kirlenen alan zemindir. Ayrıca iş merkezlerindeki tuvaletlerin temizliği de çok önemlidir.

Odunpazarı Site Temizliği

Site yönetimlerinde önemli bir iş olan temizlik hizmeti sadece merdiven ve bina iç temizliği ile sınırlı olmayıp, bina çevresinde oluşan kirliliği de yok ediyoruz. Kapsamlı site temizliği hizmeti için bizi arayınız.

Odunpazarı Okul Temizliği

Devamlı okul temizliğinde önceliğimiz öğrencilerin temiz ve hijyenik ortamlarda eğitim almalarıdır. Sınıfların, koridorların ve tuvaletlerin devamlı temiz olması gerekmektedir.

Odunpazarı Otel Temizliği

Sanayi şehri olan Odunpazarı’da otel sayısı her geçen gün artmaktadır. Gold Temizlik olarak otel temizliğinde kullandığımız özel yöntemlerle odalarda hijyen sağlıyoruz.

Odunpazarı Mutfak Temizliği

Cafe, restaurant, catering vs. şirketlerinin mutfaklarında uyguladığımız buharlı temizlik hizmeti vardır. Böylece hiçbir kimyasal kullanmadan mutfaklarınızı temiz hale getiriyoruz.

Odunpazarı Zemin Temizliği

Binicili, itmeli veya elle kullanılan zemin temizleme makineleriyle her türlü zemin için uygun temizlik işlemi yapmaktayız. Kullandığımız özel kimyasallar ile kirli alanları temizlemekteyiz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Personellerimizin tamamı sigortalı olup; sigorta yanında İSGB ( İş Sağlığı ve Güvenliği ) belgelerine sahiplerdir.

Talebinize göre haftanın her günü 09.00 - 17.00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

Gelen personellerimiz çalışma saatleri içerisinde ütü hizmeti konusunda da sizlere yardımcı olabilmektedir. Randevu için şirketimizi aradığınızda bu konu hakkında bilgi vermeniz sağlıklı olacaktır.

Eskişehir’de uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan GOLD Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Ev Temizliği, İnşaat temizliği, ,tadilat sonrası ev temizliği, koltuk yıkama ve buna benzer birçok temizlik hizmeti alanında profesyonel, kapsamlı ve etkili temizlik ürünlerine ve makinelerine gerek duyulmaktadır. Bu noktadan hareket ile profesyonel temizlik ürünleri ve makinelerini tedarik ve temin etmenin doğru bir yol olduğunun kanaatindeyiz. Diğer bir taraftan sizin kullanmayı tercih ettiğiniz temizlik ürünleri ve standartlarınız var ise bu durumu da anlayışla karşılıyoruz.

Farklı içerikteki ve kapsamdaki temizlik hizmetleri taleplerinizin ele alınması, keşif hizmeti, fiyat teklifinin sunulması, randevu oluşturulması ve yerine getirilmesi basamak basamak ele alınacak bir konudur Bu nedenle programlarımızın da yoğun olması sebebiyle minumum 2 ya da 3 gün önceden firmamızla iletişime geçip randevu oluşturmanız sağlıklı olacaktır. Programımızın sizin takviminize uygunluğu konusunda bizi

0507 450 4 444 veya 0546 943 28 54 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.